skip to main
|
skip to sidebar
marți, 11 august 2009
De ce?!
De ce inchidem ochii cand dormim? De ce inchidem ochii cand visam? De ce inchidem ochii cand sarutam? Pentru ca cele mai pretioase lucruri nu se poate vedea cu ochiul. Cand inchid ochii te vad pe tine!
Un comentariu:
Anonim
11 august 2009 la 08:31
lucrurile de pret se simt si se apreciaza, nu se vad ;)
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Ce vrei si ce nu vrei :)
Doar da un cliick;;)
Eu's
Persoane interesate
Arhivă blog
▼
2009
(5)
►
decembrie
(1)
▼
august
(4)
Off,vai de steaua voastra!
De ce?!
Pentru inceput..
Hmm...
Despre mine
Laura
Deci.. Nu prea am ce zice despre mine:)) Decat ca ma gasiti la adresa elena_laura1212@yahoo.com
Vizualizați profilul meu complet
lucrurile de pret se simt si se apreciaza, nu se vad ;)
RăspundețiȘtergere