joi, 13 august 2009

Off,vai de steaua voastra!

Doamne.. sa vezi copii de clasa 6-7 in spatele scolii fumand?! Eu vad zilnic cand sunt la scoala... Si de-ar auzi parintii lor.. ce-au ajuns copii din ziua de azi si ce au fost:-j.. Si ce cuvinte ies din ei.. pe scurt... Romania,te iubesc!

Un comentariu:

  1. asta este tara tuturor posibilitatilor in care traim :) app, pe cand un post nou? :D

    RăspundețiȘtergere