sâmbătă, 8 august 2009

Pentru inceput..

Acum pot respira usurata ca am terminat prima postare,si o pot incepe pe a doua ^:)^. Ce sa scriu..:-s? Pai.. e iar sambata.. o zii.. umpic innorata,stau pe vechiul meu scaunel din fata calculatorului,si ascult linistita unele melodii de-ale lui Michael Jackson(poate sunt un pic obsedata dupa melodiile lui,si recunosc ca l-am descoperit abia dupa ce a murit,dar asta-i life-ul:d). Acum observ ca s-au terminat melodiile cu MJ(Michael Jackson),si incep unele cu Vama Veche.. In rest vorbesc cu cateva prietene,Diana,Sibel si Carmen.. si ma foarte plictisesc.. Nu prea mai am ce sa scriu,voi scrie maine,pa-pa>:D<:-h

2 comentarii: